Bulut Sunucu

Bulut Sunucuyu bizden alın...

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz.

0362 606 07 09
0362 432 07 09
info@earth.com.tr İletişim Formu

Zimbra Mail Server

Zimbra Collaboration Open Source Edition Kurumsal Açık Kaynak Bir Elektronik Posta Sunucusudur.

Zimbra Collaboration Open Source Edition Linux üzerine kurulan ve Microsoft Exchange ile Lotus Notes email platformlarına alternatif olarak kullanılabilen bir workgroup çalışma platformudur. Zimbra Open Source (açık kaynak kodlu) bir proje olarak başlamış sonrasında Open Source versiyonu ile birlikte ticari olarak pazarlanan Zimbra Professional Edition, Zimbra Network Edition ve Zimbra Hosted Edition ları üretilmiş bir plaformdur. Linux gibi kararlı bir işletim sistemi ile birlikte gayet kararlı bir email hizmet platformu olan Zimbra bir araya gelerek Microsoft ve IBM firmalarına ciddi bir rakip haline gelmiştir.

Zimbra platformu Cloudef tarafından email server olarak tercih edilmiştir. Cloudef Zimbra platformuna değer katan yazılımlar geliştirerek Zimbra Open Source platformun kullanıcıları tarafından çok uygun bir hizmet olarak kullanılmasını sağlamaktadır.

Zimbra Desktop ile postalarınızı , çizelgelerinizi , takvimlerinizi ve dökümanlarınızı kolayca yönetebilir dilediğiniz yerden her an ulaşabilirsiniz.

Zimbra posta sunucunuzu web browser üzerinde %99 tarayıcı uyumluluğu ile kullanabilir elektronik postalarınıza heryerden erişebilirsiniz.
Zimbra
Web Login
Yönetim paneli ile servislerinizi , gelen ve giden postalarınızı , hesapların çevrim içi olma durumlarını ve birçok değeri takip edebilirsiniz.
Zimbra
Monitör & İstatistik
Zimbra web tabanlı yönetim paneli ile birçok parametreyi yönetebilir hesaplar üzerinde kontrol sağlayabilirsiniz.
Zimbra
Web Arayüzü
© 2015 - 2016 Earth Telekom. Tüm Hakları Saklıdır.