Sunucu Kiralama

Veri Merkezi Altyapımız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz.

0362 606 07 09
0362 432 07 09
info@earth.com.tr İletişim Formu

Earth Verimerkezleri Hakkında

Kurumunuzun Teknoloji İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Yatırım Yapmak Zorunda Değilsiniz. İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Uzman Ekip Ve Ekipmanlarımızla Size Özel Çözümler Üretebiliriz.Dedicated Sunucu Hizmetleri İSTANBUL (TR) ve KANSAS (US) Üzerinden 1 Gbps Portlar İle Sağlanmakta ve %99.9 Uptime İle Servis Edilmektedir.

Earth Olarak İnternet Açısından Stratejik Bir Noktada Konumlanmış Olan İstanbul Lokasyonlu Veri Merkezi'nde Kendi Network ve Donanım Altyapımız İle Hizmet Vermekteyiz.Yedekli Fiber Altyapmız İle %99.9 Network Uptime Oranı İle 7/24 Kesintisiz Hizmet Sağlamaktayız. Internet omurgası Juniper MX ve M serisi router cihazlar üzerinden sağlanmaktadır. Türk Telekom, Türk Telekom International, Super Online, Vodafone, Aynı zamanda Türkiye içerisindeki en büyük erişim sağlayıcılar ve mobil operatörler ile peering bağlantılarına sahiptir. Data center içerisinde Juniper ISG network ekipmanları ile DDOS ve Botnet koruma ürünleri müşterilerimize sağlanmaktadır.

Bölgede Stratejik Bir Noktada Konumlanmış Olan Kansas Lokasyonlu Veri Merkezi'nde Reseller Olarak Kendi Networkümüzü Yönetmekteyiz.Yedekli Fiber Altyapmız İle %99.9 Network Uptime Oranı İle 7/24 Kesintisiz Hizmet Sağlamaktayız. Internet omurgası Cisco Nexus serisi router cihazlar üzerinden sağlanmaktadır. Cogent ve bölge içerisindeki en büyük erişim sağlayıcılar ve mobil operatörler ile peering bağlantılarına sahiptir..

© 2015 - 2016 Earth Telekom. Tüm Hakları Saklıdır.