2015'den bu güne EARTH TELEKOM

Size Özel Güvenli ve Profesyonel Çözümler Sunar!

Disaster Recovery

Biz Kimiz?

Earth Telekomünikasyon olarak bulut sistemler, veri koruma, web barındırma alanlarında hizmet vermek amacıyla 2015 Yılında Samsun Teknoloji geliştirme bölgesi alanında ARGE şirketi olarak kurulduk.Kurulduğumuz günden itibaren hem şirket politikamız hem de ARGE projelerimizde, gelişen dünya teknolojilerine adapte, yeniliklere açık bir kültür benimsedik.

Şirketimizin her bölümünde kalite ve müşteri memnuniyeti değişmez prensiplerimizdir. Bilişim teknolojilerini güvenli ve kaliteli bir şekilde yerinde veya uzaktan güvenli erişim metotları ile yönetilebilir bulut servisleri sunmaktayız. Earth Telekom olarak tüm ekip ve ekipmanlar üzerinde tam yetkinlik sağlayamadığı hiçbir alanda müşterilerine hizmet sağlamamaktadır. Bu nedenle hizmet sağladığımız tüm ekipmanlar şirketimizin kendi bünyesindeki ürünlerdir. Dışarıdan outsource hiçbir destek ve donanım almamakta ve dışarıdan kiraladığı bir servisi müşterisine hizmet olarak sunmamaktadır.

Earth Telekom olarak şirketinizin veri merkezi servisleri, bulut servisleri, özel network çözümleri, güvenlik yapılandırmaları, KVKK süreçleri, Uzak masa üstü servisleri, felaket kurtarma süreçlerinizde tüm servisler için tek hizmet sunmaktadır.

Satış öncesi sorularınız ve bayilik hakkında bilgi için

info@earth.com.tr mail adresinden veya 0362 432 07 090362 432 07 09 nolu telefon ile ulaşınız