anything as a service

Tüm hizmetleri sizin için tek bir altyapıda kurgulayalım.

Hizmet olarak her şey (XaaS), bulut bilişim ve uzaktan erişimle ilgili genel bir hizmet kategorisini tanımlar. Artık kullanıcılara internet üzerinden bir hizmet olarak sunulan çok sayıda ürün, araç ve teknolojiyi tanır. Esasen, herhangi bir BT işlevi, kurumsal tüketim için bir hizmete dönüştürülebilir. Hizmet, önceden satın alma veya lisans olarak değil, esnek bir tüketim modeliyle ödenir.

AVANTAJLARI

  • Güvenlidir
  • Esnektir
  • Genişleyebilir
  • Ekonomiktir
Hemen Teklif İsteyin!

Güvenli, verimli, performanslı ve düşük maliyetli

Güvenli cluster server

Yedeki yapısı
ile güvenlidir.

Ölçeklenebilir kaynakları
verimlilik sağlar

Sektör lideri bileşenleri
performanslıdır.

Maliyetleri öngörülebilir
ve minimumdadır

Gider modelinin iyileştirilmesi

XaaS ile işletmeler, abonelik temelinde sağlayıcılardan hizmet satın alarak maliyetleri azaltabilir. XaaS ve bulut hizmetlerinden önce işletmelerin yazılım, donanım, sunucular, güvenlik, altyapı gibi bireysel ürünleri satın almaları ve bunları siteye kurmaları ve ardından ağlar oluşturmak için her şeyi birbirine bağlamaları gerekiyordu. Artık XaaS ile işletmeler sadece ihtiyaç duyduklarını satın alıyor ve kullandıkça ödeme yapıyor. Önceki sermaye giderleri artık işletme giderleri haline geldi.

İş süreçlerini hızlandırma

Bu model, işletmelerin yeni uygulamalar veya çözümlerle değişen pazar koşullarına hızla uyum sağlamasına olanak tanır. Çok kiracılı yaklaşımları kullanan bulut hizmetleri, çok ihtiyaç duyulan esnekliği sağlayabilir. Kaynak havuzu ve hızlı esneklik desteği, iş liderlerinin gerektiğinde hizmetleri kolayca ekleyebileceği veya çıkarabileceği anlamına gelir. Bir şirket, kullanıcılar yenilikçi kaynaklara ihtiyaç duyduğunda altyapıyı otomatik olarak ölçeklendirerek yeni teknolojilere hızla erişebilir.

BT kaynaklarını yeniden değerlendirme

BT kuruluşları, operasyonları düzene sokmak ve inovasyon için kaynakları serbest bırakmak için giderek artan bir şekilde bir XaaS teslim modeline yöneliyor. Ayrıca dijital olarak dönüşmek ve daha çevik olmak için XaaS'ın avantajlarını kullanıyorlar.XaaS, daha fazla kullanıcının en son teknolojiye erişmesini sağlayarak inovasyonu demokratikleştirir.

Satış öncesi sorularınız ve bayilik hakkında bilgi için

info@earth.com.tr mail adresinden veya 0362 432 07 090362 432 07 09 nolu telefon ile ulaşınız